Edukacja

Edukacja dzieci i młodzieży. Jak załatwić przedszkole, żłobek, zaświadczenie albo dofinansowanie do podręczników. Sprawdzone informacje i wskazówki. Wkrótce znajdziesz tu więcej usług.

Lista usług w kategorii K: Edukacja

 • Zapisz dziecko do żłobka

  Chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim albo wychowawczym? A może chcesz zacząć nową pracę? Zapisz swoje dziecko do żłobka.

 • Zapisz dziecko do przedszkola

  Twoje dziecko ma 3, 4, 5 lub 6 lat? Planujesz zapisać je do przedszkola publicznego? A może chcesz zmienić przedszkole, do którego teraz chodzi? Znajdziesz tu ogólne informacje, jak zapisać dziecko do przedszkola. Szczegółowych informacji o rekrutacji szukaj na stronie internetowej wybranego przedszkola lub na stronie twojego urzędu miasta lub gminy.

 • Uzyskaj dofinansowanie na zakup podręczników szkolnych (wyprawka szkolna)

  Chcesz dostać dofinansowanie na zakup podręczników szkolnych do kształcenia ogólnego, specjalnego albo zawodowego? Skorzystaj z programu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Wyprawka szkolna”. Sprawdź, jak to zrobić w roku szkolnym 2016/2017.

 • Wybierz Studia - portal informacyjny

  Szukasz dobrej uczelni niedaleko miejsca, w którym mieszkasz? Chcesz sprawdzić, które uczelnie oferują kierunek, który chcesz studiować? Skorzystaj z portalu Wybierz Studia — znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje na temat uczelni w Polsce.

 • Uzyskaj zgodę na edukację domową

  Chcesz, żeby twoje dziecko uczyło się w domu? Złóż wniosek o zgodę na edukację domową. Sprawdź, jak to zrobić.

 • Zostań rzeczoznawcą podręczników

  Chcesz recenzować podręczniki szkolne? Uzyskaj wpis na listę rzeczoznawców podręczników. Sprawdź, jak to zrobić.